Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w zakopanem gorale od lat tak buduja i wszystko jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestor, czy deweloper zawsze może postawić nieruchomość, choćby i całe osiedle bez większej zgody - bo "ma prawo". A przepisy o samowoli budowlanej stosujemy najczęściej tylko do osób prywatnych. Tak stanowi "prawo"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO! BRAWO! BRAWO!! Deska. popieram pana w 100% . W Tuskolandii człowiek jest zakładnikiem władzy. I ma Pan racje że od zarania dziejów prawo do schronienia było niekwestionowanym prawem człowieka do puki nie nastali urzędnicy. W POlandii nie kupisz mieszkania bo drogie, nie wybudujesz domy do nie stac cię na projekt, wszelkie pozwolenia i opłacenie tzw. przyłączy. Jak w akcie desperacji z powodu braku dachu nad głową coś sam zrobisz to wnet cię dopadną pazerni urzędnicy . P. Deska nagłośnij pan sprawę na całą europę, niech poznają tzw. prawo w polsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się baba czepi tych reklam co wiszą po budynkach i szpecą ulice.. każdy robi co che a gość jeśli sobie pobudował to według nowego prawa zapłaci 50 tysi i będzie po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze państwo "prawa" ośmiesza się czepiając się o niewielki drewniany domek. Jeszcze żeby to był jakiś piętrowy, murowany a to zwykła drewniana chata i to w dodaku urokliwa (w porównaniu do tych klocków jakie budują ludzie). Ciekawe czy na działkach tych urzędasów jest wszystko pod linijke ? Bardzo ciekawe.. bo śmiem wątplić w to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym przypadku tzw powaga urzędu to kpina !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan złamał prawo. A to, jakie by nie było... no wlasnie prawo mamy "wujowe"...Pan urzednik chyba tez o tym wie, wiedza wszyscy... i nie robimy NIC ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie muzyku ,aczemu to pan nie dał haraczu to norma w tuskolandi ryżej, teraz trzeba cierpieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego to tenże muzyk ma być lepszy od innych, którzy muszą dostosować się do istniejących przepisów. Miesiącami czekają na pozwolenia na budowę, zbierają potrzebne kwity. Nie ma znaczenia jakie jest to prawo, jeśli ma być "sprawiedliwie!" to dla wszystkich jednakowo. To, że jest muzykiem to co, ma być uprzywilejowany! Ja czekałem na decyzję 9 miesięcy, dostarczyłem tuzim kwitów. Jaka w tym wina urzędniczki, ją ktoś rozlicza z jej decyzji. Nie ośmieszajcie się i nie wypisujcie durnych komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z poprzednikiem. Dlaczego ten człowiek ma mieć przywileje a reszta nie ? Lepszy jest w czymś ode mnie ? Ja musiałem po pierwsze kupić działkę budowlaną - nie rolną, po drugie uzyskać wszystkie papierki a na koniec odebrać dom. Nie wiem czego czepiliście się urzędniczki, która działa zgodnie z prawem. Już dawno tą drewnianą budkę powinni w majestacie prawa rozebrać a kosztami obciążyć "wielkiego" muzyka. Jednak lubelskie to zaścianek i jedyne co potrafimy to narzekać na prawo, bo jest ono niewygodne i nie pozwala na totalną samowolę. Rozumiem jednej z drugim, że jakbym sobie postawił domek u was w ogródku to też byście nie mieli nic przeciwko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takaprawda napisał:
Nasze państwo "prawa" ośmiesza się czepiając się o niewielki drewniany domek. Jeszcze żeby to był jakiś piętrowy, murowany a to zwykła drewniana chata i to w dodaku urokliwa (w porównaniu do tych klocków jakie budują ludzie). Ciekawe czy na działkach tych urzędasów jest wszystko pod linijke ? Bardzo ciekawe.. bo śmiem wątplić w to.
A co za różnica czy drewniany czy murowany ? Pan złamał prawo i to nie jeden przepis. Jeśli wygra to każdy będzie mógł budować gdzie chce. Niestety nie wygra Nawet w unijnym trybunale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
A co za różnica czy drewniany czy murowany ? Pan złamał prawo i to nie jeden przepis. Jeśli wygra to każdy będzie mógł budować gdzie chce. Niestety nie wygra Nawet w unijnym trybunale.
A żeby nie było że z zawiści nie chcę żeby każdy budował gdzie chce to radzę porównać nasr... domkami okolice w polskich górach i po drugiej stronie granicy... Niestety całowita wolność to utopia. Pan chce mieć przywileje chociaż inni musieliby kupić działkę budowlaną lub poprzez plan miejscowy starać się dłuuugo o odrolnienie takiej działki a nastepnie pozwolenie na budowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście żałośni - jak jeden z drugim czekają, to inni też muszą? Metoda Kalego... Kali ukraść - dobrze. Kalego okradli - niedobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobzik napisał:
Jesteście żałośni - jak jeden z drugim czekają, to inni też muszą? Metoda Kalego... Kali ukraść - dobrze. Kalego okradli - niedobrze.
Żałosny to jest ten co łamie prawo i płacze, że mu na złośc robią urzędnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobzik napisał:
Jesteście żałośni - jak jeden z drugim czekają, to inni też muszą? Metoda Kalego... Kali ukraść - dobrze. Kalego okradli - niedobrze.
Sam jesteś żałosny. Ja jeden z drugim czekają to inni tez muszą. Tak, muszą czekać na pozwolenie na budowę, i koniec kropka. Dotyczy rownież pana muzyka. A to, ze pan Deska ma prawo zarowno oddychać, jak i wybudować dom to prawda. Nikt mu nie broni wybudować domu. Niech kupi działkę budowlana, zrobi projekt, złoży dokumenty o pozwolenie na budowę i buduje. Jak wszyscy inni. To, ze od milionów lat ludzie sie budowali to ptrawda, tylko może jednak ten pan by zauważył, ze czasy lenna, za którego graniąa ziemia była już niczyja i mogłeś robić co chciałeś, skończyły sie. Jak pan muzyk jest dorosły to niech zachowuje sie jak dorosły, a nie ma pretensje ze polskie urzędy nie chcą dostosować prawa do jego wydzimisie. Zachowuje sie w tym momencie jak małe dziecko, a nie powazny, dorosły człowiek. Panie deska zbieraj pan pieniądze na wysoka grzywnę, mam nadzieje ze urząd mu nie popusci, ku przestrodze dla innych niebieskich ptaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Zachowuje sie w tym momencie jak małe dziecko, a nie powazny, dorosły człowiek. Panie deska zbieraj pan pieniądze na wysoka grzywnę, mam nadzieje ze urząd mu nie popusci, ku przestrodze dla innych niebieskich ptaków.
Dokładnie tak. Pan muzyk nie dostał zabawki i płacze teraz Ojj biedny... Prawo jest jakie jest i pan muzyk nie wygra choćby się odwoływał do wszystkich świętych. Jeśli się komuś nie podoba to procedury zmiany prawa są znane i każdy może próbować je zmieniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biurwopijawy uwielbiają niszczyć marzenia normalnych ludzi. Może to rodzaj szukania sensu dla swojego pasożytniczego bytowania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niesprawiedliwe ,bo w mojej miejscowości facet budował bez pozwolenia ,prowadzi w budynku działalnosc urzędnicy o tym wiedzą i jest okey
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech Pan walczy , Pańskie uzasadnienia sa logiczne i przekonywujace , Polska jest krajem nie przyjaznym swoim obywatelom , urzednik jak w Rosji carskiej może wszystko , mam nadzieje że STRASBURG załatwi sprawe po Pańskiej mysli , trzymam za Pana sprawę kciuki , powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BartekS napisał:
Zgadzam się z poprzednikiem. Dlaczego ten człowiek ma mieć przywileje a reszta nie ? Lepszy jest w czymś ode mnie ? Ja musiałem po pierwsze kupić działkę budowlaną - nie rolną, po drugie uzyskać wszystkie papierki a na koniec odebrać dom. Nie wiem czego czepiliście się urzędniczki, która działa zgodnie z prawem. Już dawno tą drewnianą budkę powinni w majestacie prawa rozebrać a kosztami obciążyć "wielkiego" muzyka. Jednak lubelskie to zaścianek i jedyne co potrafimy to narzekać na prawo, bo jest ono niewygodne i nie pozwala na totalną samowolę. Rozumiem jednej z drugim, że jakbym sobie postawił domek u was w ogródku to też byście nie mieli nic przeciwko?
czlowiek walczy jezeli wywalczy dla wszystkich. Nie postawil chaty u nikogo na dzialce, a pewnia nawet 4m od graniy dzialki. Ale ma przeciwko nie tylko durne prawo ale jeszcze stado baranow ktorzy nawt nie wiedza o co on walczy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...